Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ

Vajinismus Önerilmeyen Tedaviler

Vajinismus nedir bilmiyorduk bile ama şimdi hayatımın karabasanı haline geldi. Çok severek evlendiğim eşimle şimdi boşanmadan konuşmaya başladık.

Vajinismus Önerilmeyen Tedaviler

Vajinismus Belirtilerini Göz ardı Etmeyin!

Vajinismus nedir bilmiyorduk bile ama şimdi hayatımın karabasanı haline geldi. Çok severek evlendiğim eşimle şimdi boşanmadan konuşmaya başladık. Allahım bu nasıl bir sıkıntıymış meğer. O kadar yalnız o kadar çaresiz hissediyorum ki sanki bu dert bir tek benim başımdaymış gibi. Sabahlara kadar gözlerim şişene kadar ağlıyorum. Artık eşimle birlikte olmayı bile hayal edemez duruma geldik. Bırakın cinselliği nerdeyse birbirimizin ellerini bile tutmuyoruz. Bu nasıl bir dertmiş kendimi ve eşimi tanıyamaz bir noktaya geldim. Allahım biran önce beni bu dertten kurtarsın! Çok sevdiğim insan şimdi benden nefret etme noktasına geldi.

Hayat ne kadar acımasız.Oysa ki ailem beni ne kadar sevgi dolu yetiştirdi. Eğitimimi hep güzel okullarda aldım. Her sınavda en yüksek puanları aldım. Okulumda öğretmenlerim beni çok sevdiler. Bitirdiğim okulları dereceyle bitirdim. Parmakla gösterildim. Ama ne kadar mutsuzum şuan. Küçücük kızlar bile bunu yapabiliyorlarken ben niye eşimle birlikte olamıyorum.

Eşimle birbirimizi okul yıllarında tanıdık. İyi kötü birbirimizden hoşlandık ve güzel ve sağlıklı bir flört dönemimiz oldu. Evlilik kararı aldık. Çok güzel bir düğünle evlendik ve çok mutlu olduk. Ben balayımızın çok güzel geçeceğinin hayalini kurdum hep. Ancak tam bir hayal kırıklığı yaşadık. Evlenmeden önce de tabi ki eşimle yakınlaşmalarımız oluyordu ancak asla birlikteliği denememiştik. İlk gece çok özel olsun istiyorduk ama olmadı.

Ön sevişmemiz gayet güzeldi ama tam eşim penisini vajinama yaklaştırdığında inanılmaz bir korku ve panikle eşimi itmeye başladım. Sanki çok kötü bir şey olacak canım çok acıyacakmış gibi hissediyordum. Bu ilk denememizde eşim çok anlayışlıydı. Bu durumun heyecandan kaynaklanabileceğini söyledi.

Ben de gerçekten öyle olabileceğini sanmıştım ancak durum hiç de öyle değilmiş. Ertesi gün de daha ertesi gün de yine denedik yine olmadı. Başaramadık. Kendime inanamıyordum. Kendime resmen söz geçiremiyordum. Sanki tam cinsel birleşme anında ben ben olmaktan çıkıyordum. Başka birisi oluyordum. Çok büyük çaresizlik içindeydim. Korkudan ve umutsuzluktan tüm dengem hayatım resmen alt üst olmuştu. En sevdiğim insanla çok büyük bir sorun yaşıyordum.

SİZDEN GELENLER
TÜM YORUMLAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605