Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

G.K.

Evliydik ama beraber olamıyorduk ama hep hüsran oluyordu. Rahatsızlık olduğunu bilmeden bazen istemeden birbirimizi suçluyorduk zaman hızla ilerlemişti çocukları çok sevdiğimiz için bir evlat gördüğümüzde içimize adeta kan damlıyordu gözyaşlarım hiç dinmiyordu desem abartmış olmam.

Ailemiz akrabalarımız ve arkadaşlarımızdan sürekli bebek var mı ne zaman olacak diye sorular ard arda geliyordu. Artık ailem ve birkaç yakın arkadaşlarımdan başka kimseyle görüşmek istemiyordum çünkü sıkıntımızı aşamıyor ve etrafın sorularında bunalıyor çıkmaza giriyordum.Sıkıntımızı anneme söyleyemiyordum üzülmesin diye, yani derdimi anlatamıyor ve çarede bulamıyordum internet üzerinden araştırma yaparken dr.ebru hanıma yazılan yazıları okudum ve o an psikolojik bir rahatsızlık olduğunu öğrendim.

Okudukça hüzünlendim ve ağladıkça ağladım bir derdime birde ne kadar müzdarip olan insanlar var diye biraz zaman geçince konuyu eşime açtım allah razı olsun hayat arkadaşım destekçim olumlu bakıp tedavi olmaya karar verdik dr ebru hanımla görüşüp 3gün gibi kısa zamanda hallolacağını söyledi bugün 3.gün elhamdurillah kendimi iyi hissediyorum gayet rahat ilerliyor inşallah her şey güzel olacak ve hayırlısıyla bizimde bebeklerimiz olacak bu yazım rahatsız olupta habersiz olan veya karar veremeyenlere inşallah faydası olur Dr Ebru hanım ve görevlisi bayana çok teşekkür ediyorum.

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605