Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

M.T.

Merhaba; Ebru Hanım'ı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım ve iyi ki tanımışım. Onun sayesinde 1.5 senelik evliliğimde aşamadığım bir problem olan vajinismusu yendim. 
Bu problemde en önemli adım zaten tedaviye karar vermek. İlk başlarda tedaviyi sürekli erteledim, kendi kendine geçer sandım, ve özellikle böyle bir rahatsızlığım olabileceğini bir türlü kabul edemedim. Daha sonra internetten araştırmalarım sonucunda bendede bu problemin olabileceğini anladım ve doktor araştırmalarına başladım.

Araştırmalarım sonucunda ve aynı konuda memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ebru Hanım'la tanıştım. Oldukça hassas bir konu olduğundan, önce çok gergin bir şekilde tedaviye başladım ancak Ebru Hanım'ı tanıdıktan sonra çok rahatladım.

Ebru hanım çok şeker ve arkadaş canlısı bir insan ve hastalarına son derece hassas ve nazik bir şekilde yaklaşıyor. Daha ilk tanışmadan o kadar çok güven verdi ki, onunla bu problemi aşabileceğime inandım. 
Vajinismus tedavisinde en önemli unsur doktora güvenmek. İlk seansa geldiğimde nasıl yapacağım korkusu vardı, ancak Ebru Hanım'ın seanstaki sıcak yaklaşımı, sürekli motive etmesi bu hastalığı yeneceğime inanmamı sağladı.

Tedavi seansları esnasında telkinleri, seans dışındada hastalarını takip etmesi, problem çözülene kadar takibi bırakmaması sayesinde bende rahatlıkla bu problemden kurtuldum. 
Şimdi iyi ki onun hastası olmuşum, iyiki onu tanımışım diyorum. Teşekkürler Ebru Hanım:)

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605