Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

F.Ö.

Hemşireyim. 9 aylık evliyim. Görücü usulü ama yinede severek ve beğenerek bir evlilik yaptım.çok mutluyduk ama bir türlü ilişkiye giremiyorduk. Denemediğimiz yöntem denemediğimiz psikolog yada psikolojik yardım kalmadı buna rağmen hiçbir sonuç alamadık.

Hep bugünmü olur yarınmı olur düşüncesiyle erteleye erteleye çabalayarak bugünlere geldik.zor günlerdi psikolojimin alt üst olması ayrı bir durum eşime karşı hissettiğim suçluluk ayrı bir durum çok yıpratıcıydı.yanlış anlaşılmaktan evliliğimin son bulmasından eşimin bi gün gelip bu kadar yeter artık demesinden okadar çok korkuyordum.tedavi olmam gerektiğini bu sorunumun tedavililik bir mesele olduğunuu çok iyi biliyordum ama buna hiç cesaret edemedim.çünkü ailelerin ve çevremin vereceği tepkiden çekiniyordum.ama bu evliliğimden daha önemli değildi geçte olsa böyle düşündüm kim ne tepki verirse versin kim ne derse desin kendim ve eşim için bunu yapmalıydım.

Kısa bir araştırmadan sonra Ebru hanımla irtibata geçtik aynı şehirde değildik uzun yolumuz vardı ama sağolsun Ebru hanım bu konuda her konuda yardımcı oldu.görüşmemiz çok iyi geçti.psikolojik bir durum olduğu için tedavi alacağım doktorun ilgisi samimiyeti benim için çok önemliydi çünkü ben tedavimin olumsuz gelişeceğini ne olursa olsun bunu başaramayacağımı düşünen hastalardan biriydim nihayetinde.

Kendimi oraya ait hissetmeliydimki yabancı hissetmeyip dört elle tedavime sarılabileyim.bu ilgi ve samimiyeti ebru hanımla ilk konuşmamızda hissettim. tedavim 3 seans sürdü her seansta olumsuz düşüncelerimi biraz olsun bi kenara atıp tedavime odaklanıyordum.3 seans sonunda doktorumun başardın bu kadardı demesi üzerine dünyalar benim oldu çünkü bunu yapabileceğime hiç inanmamıştım.

Kısa bir sürede doktorumun her seferinde sölediklerini bir bir yapmaya çalışıyodum ve başardığımı gördükçede kendimi daha çok hazır hissediyordum, ve sonunda eşimle birlikte olabildim çok değişik ama dünyalara bedel bir mutluluktu eşiminde mutlu olduğunu görmek herşeyden daha üstündü.bu hayal edilemez mutluluğu ertelemeden yıpranmadan ve vajinusmusa yenilmeden bir adımda siz atıp ebru hanımla tanışın derim.

Ebru hanımın ilgisi,samimiyeti,alakası,canayakınlığı için çok çok sonsuz teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun. Eşime çokk çok teşekkür ediyorum öncesi sonrası tedavi süreci içerisinde ve her zaman yanımda olup bana destek olduğu için.

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605