Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

H.A.

Değerli Ebru Hocam 8 Yıllık evliliğim boyunca vajinismus la yaşamaya alışıp, mücadele etmeyi bile bırakmışken artık bi mucizenin gerçekleşmesini bekliyordum.Biri olmalı diyordum bi anda beni bu dertten kurtarmalı ama kimseye inanmıyordum kimbilir ne kadar uzun sürcek diyordum.

Yıllardır psikolog ve hocalara gitmemizin neticesi hep hüsrandı.Ben neden evlendim niye yaşıyorum diye üzülüp eşimi de kendimi de çok yıpratıyordum.Eşim tedavi olmamı onaylamıyor bana olan sevgisinden sorun olarak görmemeye çalışıyordu.

Ailelerimizin ve çevremizdekilerin sorularından bıkmıştık.Ama artık çocuğumuzun olmasını çok istiyorduk hergün ağlıyor herkese kızıyordum.bigün internetten eşim sizin sitenizi görmüş uzmanlık alanlarınızı aldığınız sertifikaları tv programlarını ve tedavi olan hastaların düşüncelerini tek tek incelemiş ve hemen iletişime geçmiş.

Ben şehir dışındaydım ve geldiğimde doktora gideceğimizi öğrendim.İtirazsız kabul ettim. Ankaraya binbir kaygıyla korkuyla gittim çünkü nasıl tedavi olacağımı bilmiyordum. Ama sizi görünce sanki tedavimin yarısı bitmişti çünkü çok pozitiftiniz.

Sestonunuz konuşmanız beni çok rahatlatmıştı. Klinik ortamınız çok sıcak çalışanları samimi bulmuştum çünkü o günlerde en çok rahatlatıcı bir söze ve gülümsemeye ihtiyacım vardı. Tedavi süresince size çok inandım ve sizin telkinleriniz bana kendime inanmayı öğretti. 8 senedir yaşadığım kabuslar sadece 3 günde bitmişti. Hala mutluluktan uçuyorum rüyada gibiyim inanamıyorum.

Allaha sizi benim karşıma çıkardığı için şükrediyor benim gibi yıllarca umutsuz yaşayan herkesin sizi tanımasını istiyorum. Artık gülebiliyor ve kimseye kızmıyorum..çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605