Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

G.E.

Uzun süreli bir birlikteliğim olmasına rağmen cinsel ilişkiye girememiştik. Önce bu durumun zamanla geçeceğini düşündüm ve kafamda bu problemi sürekli erteledim.

Birçok denemeye rağmen halen sonuç alamayınca bu yükü taşıyamaz oldum ve internetten konuyu araştırdım. Ebru hanımın internet sitesi çok kapsayıcı bilgiler içeriyordu, yazılarını okumak bile bana bir ümit verdi.Vajinusmus olduğum konusunda şüphem kalmamıştı. Hiç tereddüt etmeden randevu aldım. Randevuya giderken bile korku ve endişe içindeydim.

Tedavi mümkün deniyordu ama ya başaramayan ilk kişi ben olursam diye korkuyordum. Ancak, Ebru hanım o kadar tatlı ve ilgili bir doktor ki, kendisine hemen güven duydum ve randevudan çıkarken kısa süre sonra bu iş bitecek dedim.

Toplam 4 seans gittim, her gün daha iyiye gitti. Tedavi kesinlikle korkutucu veya can yakıcı değil. Ebru hanım artık tamamdır dediğinde yine inanamadım. Fakat çok rahat bir şekilde oldu, başardık!!! Artık bir problemimiz yok ve herşey çok iyi gidiyor. Ebru Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum. Vajinusmus probleminiz varsa kesinlike doğru adres!

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605