Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

T.Z. Yaş 22 Öğrenci, Ankara

Değerli arkadaşlar ben 22 yaşında bir genç kızım, cahilliğim yıllar evvel böyle bir sorunla başbaşa kalmama neden oldu. Henüz 17-18 yaşlarındayım lise çağları liseden mezun olduğum bi dönemde mezuniyet kutlaması neticesinde yanlış bir olayın kurbanı oldum.

Mezuniyet kutlamalarında arkadaşlarımında ısrarları neticesinde ağzına içki almamış ben o gün 1-2 bardak içki içtim tabi bünyem alışkın değil sersemledim toparlayamadım uyumuş kalmışım sonrasını hatırlamıyorum uyandığımda iş işten geçmişti bana bunu yaşatanın kim olduğunu dahi bilmiyorum ama o zaman ki cahilligimin cezasını çektim.

Tabi ben o halde uyanınca büyük bi şokla ağlaya ağlaya evin yolunu tuttum, ne yapacağımı bilemez halde eve korkar adımlarla geldiğimde herkesin telaşla beni bekler olduğunu farkettim tabi beni o halde görünce annem ve babam da çok üzüldüler.

Bunu yapanın kim olduğunu da bilmiyordum o gün çok kalabalıktı hatırlamıyordum da anneme ve babama utana sıkıla anlattım çünkü ben hiç bişeyini gizleyen bi insan olmamıştım allahtan çok şanslı bi kızım ailemde üzüldüler ama yapabilecek bişey yoktu ertesi gün doktora gittim annem ve babamı da alarak. Doktora gittiğimde tedirgindim ama Ebru hocam beni çok rahatlattı, bu konuyu ayrıntısıyla konuştuk ve hocamın söylediklerini de dikkate alarak ufak operasyonu olmaya karar verdim şimdi bi aylık evliyim burdan önce aileme teşekkür ediyorum bana destek olup kol kanat oldukları için, daha soınrada doktorum Op. Dr Ebru Zülfikaroğlu'na saygı sevgilerimi sunuyor binlerce kez teşekkür ediyorum.

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605