Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital EstetikMENÜ
Sizden Gelenler

A.Z. Yaş 23 Öğrenci, Konya

Merhaba, ben 25 yaşında bir genç kızım. Çocukken geçirmiş olduğum bir bisiklet kazası sonucunda kızlık zarım da zedelenme olduğunu öğrendim. O zamanlar çocuk yaşta olduğum için hiç birşeyin farkında değildim. Kaza sonrası çamaşırıma kan gelmiş annem çok endişelenmiş ve beni alıp hemen bir doktora götürmüşler. Tabi bütün bunları ancak 18 yaşıma geldiğimde öğrenebildim.

Doktorum henüz yaşım küçük olduğu için herhangi bir müdahale yapamayacağını ancak egenlik döneminden sonra yardımcı olabileceğini anneme anlatmış. Annem bana bu durumu anlattığında çok şaşırdım. Tabiki ben de çok endişelendim, hemen bi doktora gitmek ve muayne olmak istedim. Kazadan bu yana 10 yıl geçmişti ve ben bunu bir takıntı haline getirmeye başlamıştım.

İnternet üzerinden bu konu ile ilgili araştırmalar yaptım, en sonunda Ankara'da doktorluk yapan Opr. Dr Ebru Zülfikaroğlu hocama ulaşmak ve kendisi ile görüşmek için randevu aldım. Sekreteri de beni çok etkiledi samimi ve içten buldum burdan önce sekreterine teşekkürlerimi sunuyorum. Ertesi gün hemen randevumu aldım düştüm yollara, muaynehaneye geldiğimde de çok harika karşılandım Ebru hocam da sıcak ve samimi buldum.

Güleryüzü ve tatlı dili ile beni çok etkiledi. Kızlık zarı yapısı hakkında kendisinden bilgiler aldım.ve muhteşem bir görüşme ve tanışma sonrasında muayne oldum.çok büyük bir yırtık olmadığını ufak bir müdahale ile kızlık zarı yapısının eski haline dönüştürebileceğini söyledi hiç tereddütsüz aynı gün işlem olmaya karar verdim içime sinen bir muaynehane içime sinen bir doktor. Benim durumumda olan bütün arkadaşlara tavsiye ederim. Sizi çok seviyorum Ebru hocam iyi ki varsınız..

SAĞLIK KÖŞESİ
TÜM KONULAR
RANDEVU TALEBİ
En az 70 karakter.
Doç. Dr. Ebru ZülfikaroğluDoç. Dr. Ebru ZülfikaroğluKadın Hastalıkları, Doğum, Vajinismus ve Genital Estetik
0312 466 6605